Valdis Cela izcīna piecas medaļas Eiropas čempionātā vieglatlētikā senioriem

1

Itālijas pilsētā Peskārā aizvadīts Eiropas čempionāts vieglatlētikā senioriem, kurā piedalījās astoņi Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti – Valdis Cela, Dace Brakanska, Gatis Brakanskis, Dainis Kūla, Ginta Rassa, Anija Petrovska, Māris Petroviskis un Juris Baraus.

Lielisks starts padevās Valdim Celam, kurš savā vecuma grupā izcīnīja zelta medaļas augstlēkšanā (1,40 m), kārtslēkšanā (3,05 m), desmitcīņā (7085 punkti) un 80 m barjerskriešanā (14,31 sek.), kā arī sudraba medaļu 300 m barjerskriešanā (55,25 sek.). Dainis Kūla kļuva par Eiropas senioru čempionu šķēpa mešanā (47,01 m), bet Anija Petrovska izcīnīja sudraba medaļu tāllēkšanā (5,21 m).

Mūsu sportistu sasniegtie rezultāti:

• Dace Brakanska 7. vieta trīssoļlēkšanā (6,46 m) un 10. vieta augstlēkšanā (1,08 m).
  • Gatis Brakanskis 24. vieta 400 m skriešanā (1:11,67).
  • Ginta Rassa 10. vieta 800 m skriešanā (2:30,92) un 10. vieta septiņcīņā (3259 punkti).
  • Māris Petrovskis 20. vieta 200 m skriešanā (25,63sek.).
  • Juris Baraus 10. vieta 1500 m skriešanā (5:53,03) un 5. vieta 2000 m šķēršļu skrējienā (9:13.13).

Kopumā no Latvijas sacensībās piedalījās 60 vieglatlētikas seniori un izcīnīja 37 medaļas, t.sk. 14 zelta, 12 sudraba un 11 bronzas.

Ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu senioru vieglatlēti regulāri piedalās un gūst panākumus pasaules un Eiropas čempionātos. Treniņu nodrošinājumam mūsu vieglatlētikas seniori ikdienā bez maksas var izmantot pilsētas sporta bāzes.

Apsveicam mūsu seniorus ar gūtajiem panākumiem!