Ventspilī bezdarba līmenis ir 4,3 % (04.07.2022.)

1

Saskaņā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) datiem reģistrētais bezdarbnieku skaits Ventspils pilsētā 2022. gada 27. jūnijā, salīdzinot ar 2022. gada 27. jūniju, ir samazinājies par 8 bezdarbniekiem – 841 cilvēki. Savukārt NVA vakanču datubāzē reģistrētas 197 aktuālas vakances.

Ventspils pilsētā 2022. gada 4. jūlijā bezdarba līmenis, rēķinot pret iedzīvotāju skaitu darbspējas vecumā 2022. gada sākumā – 4,3 % – ir par 0,2 % zemāks, nekā bezdarba līmenis Latvijā (4,5%), vienā līmenī ar bezdarba līmeni Kurzemes reģionā (4,3%) un ir piektais zemākais rādītājs starp apskatītajām pilsētām (sk. 1. attēlu).

1. attēls

Bezdarba līmenis Latvijā un pilsētās 2022. gada 4. jūlijā, rēķinot pret iedzīvotāju skaitu darbspējas vecumā, %

Saskaņā ar NVA sniegto informāciju Ventspils filiālē uz 2022. gada 4. jūliju NVA vakanču datubāzē ir reģistrētas 197 aktuālas vakances 82 profesijās, t.sk.:

  1. PSIA “Ūdeka” – tehniskais direktors;
  2. Valsts domes administrācija – Attīstības pārvaldes Investīciju nodaļas eksperts;
  3. Ventspils Pašvaldības policija – inspektors;
  4. Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde – klientu apkalpošanas speciālists;
  5. VAS “Latvijas pasts” – nodaļas priekšnieks.

Papildu informācija atrodama NVA vakanču vietnē cvvp.nva.gov.lv. Ar plašāku šonedēļ aktuālo vakanču apkopojumu aicinām iepazīties portālā www.ventspils.lv un Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Ekonomikas un iepirkumu nodaļas lapā “Ventspils ekonomika” (@ventspilsekonomikasnodala) sociālajā vietnē “Facebook”.

Informācija par brīvām darbavietām Ventspils pilsētā nepārtraukti tiek atjaunota NVA vakanču vietnē cvvp.nva.gov.lv un portālos www.cv.lvwww.cvmarket.lvwww.visidarbi.lvwww.ventasbalss.lv un www.livinventspils.lv, kā arī portāla www.ventspils.lv sadaļā “Vakances”.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture