Ventspilī izvietotas rudens ziedu piramīdas

1

Ventspils centrālajās vietās šodien, 19. septembrī, izvietotas rudens ziedu piramīdas, kas piepildītas ar kopskaitā 1320 rudens sezonas augiem – krizantēmām, dekoratīvajiem kāpostiem un viršiem.

Šoruden Ventspili rotās septiņas rudens ziedu piramīdas, kas izvietotas Rātslaukumā, pie Ventspils Kultūras centra un pie Pārventas bibliotēkas, kā arī pilsētas centrā līdzās Kuldīgas, Ganību un Platās ielas krustojumam. Ziedu piramīdas piepildītas ar 792 krizantēmām, 448 dekoratīvajiem kāpostiem un 80 viršiem.

Rudens ziedu piramīdas sagatavoja un piegādāja dārzniecība SIA “Pīlādži juniors” Durbes pagastā. To izvietošanu pilsētā veica pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pēc pašvaldības iestādes “Ventspils Komunālā pārvalde” pasūtījuma.

Kā ik gadu, tā arī šogad jūnija sākumā Ventspilī tika izvietotas 19 vasaras ziedu piramīdas, kas bagātīgi rotātas ar begonijām, balzamīnēm, verbenām un pelargonijām. Mainoties sezonām, tās pakāpeniski tiek nomainītas pret rudens ziedu piramīdām.

Tāpat atgādinām, ka pagājušajā nedēļā Ventspils apstādījumu dobes tika papildinātas ar 1000 krizantēmu stādiem, ko piegādāja uzņēmums SIA “Sedumi” no Jēkabpils.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture