Ventspilnieki izcīna 2. vietu Latvijas futbola kausā amatieriem

1

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavā risinājās finālturnīrs Latvijas kausa izcīņā futbolā 7 pret 7 amatieriem, kurā sešu labāko Latvijas reģionu komandu konkurencē FVA/Brīvostas pārvaldes komanda izcīnīja 2. vietu.

Komandas ar izlozes palīdzību tika sadalītas divās apakšgrupās pa trim komandām katrā un aizvadīja grupu turnīra etapu, pēc kura pa divām labākajām vienībām pusfinālos turpināja cīņu par čempiona titulu, kamēr trešo vietu ieguvējas savstarpējā mačā sadalīja divas noslēdzošās vietas turnīrā. Grupu turnīru FVA/Brīvostas pārvaldes komanda izcīnīja 2. vietu un iespēju spēlēt pusfinālā. Pusfinālā ventspilnieki uzvarēja ar rezultātu 2:1 JCITY komandu, bet finālspēlē zaudēja ar 0:1 FC Raita.

FVA/Brīvostas pārvalde komandas sastāvs –Sergejs Zikovs, Deniss Zahaževskijs, Sergejs Ciganovs, Vitālijs Petkevičs, Masym Kovalenko, Ivans Jelica, Staņislavs Šatins, Remirs Moseičenko, Ruslans Nakipovs, Dmitrijs Kovalovs, Artjoms Solomatovs un Vladimirs Mukins. Komandas treneris Aleksandrs Vlasovs.

Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts FVA/Brīvostas pārvaldes komandas spēlētājs Ruslans Nakipovs.

Apsveicam FVA/Brīvostas pārvalde komandu ar gūto panākumu!