Ventspilnieki piedalīsies galda hokeja Eiropas čempionātā 2024

1

No 13. līdz 16. jūnijam Valmierā, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisināsies šī gada lielākais pasākums galda hokejā – “Eiropas čempionāts 2024”, pulcējot spēcīgākos Eiropas galda hokeja meistarus. Kopumā tiks noskaidroti uzvarētāji 10 nominācijās, no kurām sešas ir individuālas un četras – komandu nominācijas.

Latvijas izlase tiek veidota pēc ITHF pasaules reitinga, Latvijas reitinga un  pasaules kausa kopvērtējuma rezultātiem. Kā mājniekus Latviju šogad pārstāvēs rekordliels sportistu skaits, proti,  56 dalībnieki, t.sk. 7 dalībnieki no Ventspils.

Ventspili pārstāvēs esošie un bijušie Jaunrades nama audzēkņi: OPEN izlasē Elvijs Siliņš, Alvis Siliņš, Edžus Kaņeps, Rūdolfs Kamzols,  dāmu kategorijā  – Elēna Rācenāja, Laima Kamzola, bet veterānu O-40 klasē – Jaunrades nama pedagogs Aleksandrs Žernovojs.

Ar sacensību izspēļu grafiku var iepazīties mājas lapā www.galdahokejs.lv.

Eiropas čempionāta tiešraidi galda hokejā varēs vērot www.galdahokejs.lv, kā arī Facebook lapā. Tiešraides ar komentāriem no piektdienas līdz svētdienai paredzētas arī TV-4 kanālā un sportacentrs.com platformā.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture