Ventspils čempionāta basketbolā klāt pusfinālu laiks

1

26. martā plkst. 12:30 ar pirmo spēli starp Baltijas Ekspresi un Brīvostas pārvaldi Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē sāksies Ventspils čempionāta basketbolā pusfināla spēles. Otrā pusfinālā spēlēs Ventspils Tehnikums pret Anzāģe/Pope, kur pirmā spēle notiks 2. aprīlī plkst. 15:00. Finālā iekļūs komanda, kura uzvarēs divu spēļu summā, bet zaudētāji tiksies spēlē par 3. vietu.

Regulārā sezonā 7 komandas savā starpā  aizvadīja viena apļa turnīru un par uzvarētājiem kļuva Anzāģe/Pope, uzvarot visās 6 spēlēs, otrajā vietā Brīvostas pārvalde (5 uzvaras un 1 zaudējums), trešie Spars (3 uzvaras un 3 zaudējumi). Ceturtā vietā Ventspils Tehnikums (2 uzvaras un 4 zaudējumi), piektie (2 uzvaras un 4 zaudējumi), sestie (2 uzvaras un 4 zaudējumi), bet septītā vietā Niedras (1 uzvara un 6 zaudējumi).

Ceturtdaļfināla kārtā uzvarētāji tika noskaidroti divu spēļu summā un Ventspils Tehnikums ar 192:152 (98:69, 94:83) pārspēja Ventspils 36ers,  Brīvostas pārvalde ar 187:150 (85:72, 105:78) Niedras, bet Baltijas Ekspresis ar 205:180 (102:97, 103:83) Sparu. Anzāģe/Pope komanda pateicoties uzvarai regulārā čempionātā automātiski kvalificējās pusfinālam.

Visa informācija par aktualitātēm www.facebook.com/ventspilsbasket  un https://regionalie.basket.lv/.

Ventspils pilsētas čempionātu organizē basketbola klubs “Ventspils” ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Skatītāji laipni aicināti atbalstīt savas komandas!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture