Ventspils Digitāla centra pārstāvji piedalījās pedagogu konferencē

1

augustā norisinājās ikgadējā konference skolotājiem „Dabaszinātnes, matemātika, inženierzinātnes un tehnoloģijas skolā efektīvi un radoši”, kurā piedalījās arī Ventspils Digitālā centra pārstāvji, lai iepazīstinātu pedagogus ar zinātnes centra VIZIUM piedāvājumu skolām un tā lomu izglītībā.

Lai efektīvi sagatavotos jaunajam mācību gadam, gūtu iedvesmu un idejas radošam darbam klasē, uzzinātu par aktuālāko dabaszinātņu izglītībā, konferencē piedalīties tika aicināti skolotāji, izglītības iestādes, augstskolu mācībspēki, uzņēmumi un citi interesenti no visas Latvijas. Šogad konference norisinājās klātienē Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā, to organizēja Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs.

Konferences ietvaros norisinājās paneļdiskusija, kurā piedalījās trīs zinātnes centru (Ventspils, Liepāja, Cēsis) dalībnieki, lai runātu par Zinātnes centru lomu mācību procesā. Ventspils Digitālā centra direktore vietniece sadarbības jautājumos Dace Bergmane dalījās ar to, kāda ir zinātnes centra VIZIUM loma skolēnu intereses un iesaistes veicināšanā par STEM jomu. Tika diskutēts, kā zinātnes centri var mācīt jēgpilni, sadarbojoties ar pedagogiem un ekspertiem, radot saturu, kas noderēs izglītības iestādēm un izglītojamiem, apmeklējot zinātnes centrus, kā arī to, kā zinātnes centrs var palīdzēt pedagogiem konkrēta mācību satura apguvē. Konferences ietvaros tika stāstīts arī par plānotajām rudens aktivitātēm un braucieniem uz VIZIUM zinātnes centru, kas būs īpaši saistoši skolēniem un pedagogiem.

Konference ir nozīmīgs gada notikums STEM izglītībā, kas ik gadu pulcē ap 500 izglītības darbinieku un interesentu.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture