Ventspils pilsētas čempionātā volejbolā uzvar Skrundas komanda

1

Svētdien, 17. decembrī, ar aizraujošām cīņām sporta hallē “Pārventa” aizritējušas finālspēles Ventspils pilsētas čempionātā volejbolā 2023. Par pilsētas labākās volejbola komandas godu šogad cīnījās četras komandas – ZS Vālodzes, Dundaga, Karowood un SK Pope.

Pusfinālu spēlēs Skrunda uzvarēja ZS Vālodzes ar rezultātu 3:0, bet Karowood (Ventspils) ar 3:1 SK Pope komandu.Spēlē par trešo vietu ZS Vālodzes ar rezultātu 3:2 uzvarēja SK Popes komandu. Finālspēlē uzvaru izcīnīja Skrundas komanda, kas ar rezultātu 3:1 pārspēja Ventspils komandu Karowood.

Kopvērtējuma sadalījums: 

1.vieta  – Skrunda

2.vieta – Karowood (Ventspils)

3.vieta – ZS Vālodzes

4.vieta – SK Pope

Par turnīra labākajiem spēlētājiem tiek atzīti – Ivo Demčuks (Skrunda), Ingus Pēterfelds (Karowood), Reinis Pekmans (ZS Vālodzes) un Aleksis Gorjunovs (SK Pope).

Ventspils pilsētas čempionāts volejbolā tika organizēts, lai popularizētu amatieru volejbolu Ventspilī, paaugstinātu sportisko meistarību un fizisko sagatavotību, uzturētu veselīgu dzīves veidu, kā arī noskaidrotu Ventspils pilsētas čempionus klasiskajā volejbolā, un to organizē volejbola klubs “Ventspils” ar Ventspils valstpilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Apsveicam komandas ar gūtajiem panākumiem!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture