Ventspils šķēpos uzvar Čakšs un Sirmā

2

Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā aizvadītas Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas sacensības “Ventspils šķēpi 2024”, kurās par uzvarētājiem vīriešiem kļuva Gatis Čakšs, bet sievietēm Katrīna Sirmā.

Čakšs izpildīja tikai pirmos trīs mēģinājumus, no kuriem sekmīgs bija otrais tieši 73,00 metru tālumā. Otrais ar 68,31 metru tālu metienu bija Ventspils olimpiskās vienības sportists Jānis Svens Grīva, bet trešo vietu ar 65,89 metriem ieņēma Zigismunds Sirmais.

Sievietēm Sirmā nodrošināja uzvaru ar pēdējo metienu 45,95 metru tālumā. Otro vietu guva Linda Luīze Šalme ar 44,00 metriem, bet trešā ar 42,29 metru tālu raidījumu bija Dinija Līga Paegle.

Ventspils šķēpi sacensības tika iedibinātas par godu Olimpiskajam čempionam Dainim Kūlam, kurš 1980.gada 27.jūlijā 21 gadu vecumā kļuva par XXII Olimpisko spēļu čempionu šķēpa mešanā, raidot šķēpu 91,20 metrus tālu.

Labākais rezultāts Ventspils šķēpos sasniegts 2006.gadā, kad Vadims Vasiļevskis šķēpu raidīja 88,53m tālu. Savukārt Ēriks Rags Ventspils šķēpos 2001.gadā laboja Latvijas rekordu (85,23).

Ar visiem sacensību rezultātiem var iepazīties: ŠEIT.

25

Autors: Ventspils hronikas arhīvs


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture