Ventspils Sociālais dienests informē par viltus sociālajiem darbiniekiem

1

Ventspils Sociālā dienesta rīcībā ir nonākusi informācija, ka nezināmas personas cenšas iekļūt dzīvokļos, uzdodoties par Ventspils Sociālā dienesta darbiniekiem, tāpēc aicinām visus Ventspils iedzīvotājus būt piesardzīgiem.

Ventspils Sociālais dienests atgādina, ka Sociālā dienesta sociālais darbinieks, apmeklējot klientu dzīvesvietā, uzrāda savu darba apliecību. Darba apliecībā ir minēts iestādes nosaukums, ir sociālā darbinieka fotogrāfija un amats. Uz apliecības ir Ventspils Sociālā dienesta vadītājas paraksts un iestādes zīmogs.

Sociālais darbinieks nekad nenāk uz mājām neaicināts. Sociālais darbinieks, pirms dotos Jūs apmeklēt dzīvesvietā, noteikti ar Jums sazinātos. Ja Jums zvana pie durvīm un uzdodas par Ventspils Sociālā dienesta darbinieku, bet Jūs neesat informēts par šādu apmeklējumu, Jums ir jāsazinās ar Ventspils Sociālo dienestu pa  tālr. 63601210 vai tālr. 63663001.

Sociālais dienests aicina būt vērīgiem un norāda, ka Sociālais dienests, piešķirot iedzīvotājiem pabalstu vai sniedzot tiem palīdzību, nekad neprasa no palīdzības saņēmēja naudu un neliek parakstīt līgumu.

Aicinām brīdināt tuviniekus, īpaši sirmgalvjus, jo nereti par krāpnieku upuriem kļūst tieši viņi.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture