Ventspils valstspilsētas pašvaldība pasniedza Atzinības rakstus par nozīmīgu ieguldījumu sporta darbā Ventspils pilsētā

1

Ceturtdien, 26. janvārī, pasākumā “Gada atzinība sportā 2022” Ventspils valstspilsētas pašvaldības Atzinības Rakstu par nozīmīgu ieguldījumu sporta darbā Ventspils pilsētā” saņēma Ventspils Sporta pārvaldes vadītāja Daina paipala un sporta skolas “Spars”  direktore Solvita Pleinica.

Daina Paipala darbam sporta un izglītības jomā veltījusi vairāk nekā 45 gadus – daļa no tiem pagājusi Ventspils novadā, pildot Ventspils rajona Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Popes pamatskolas direktores pienākumus, bet 20 gadus Daina Paipala ir Ventspils Sporta pārvaldes vadītāja.

D.Paipala ir kolēģu cienīta, atzīta un prasmīga vadītāja, kura devusi lielu pienesumu sporta attīstībai un veselīga dzīvesveida veicināšanai Ventspilī,  ir atrisinājusi daudzus profesionālos izaicinājumus, tādējādi rādot priekšzīmi ne tikai kolēģiem Ventspilī, bet arī nozares speciālistiem citviet Latvijā. Ar viņas līdzdalību Ventspils pilsētā realizēta vairāku nozīmīgu sporta infrastruktūras objektu būvniecība – tapis sporta nams “Centrs”, sporta komplekss “Pārventa”, Piedzīvojumu parka BMX trase, Ūdens Piedzīvojumu parka SPA zona u.c., kā arī veikta rekonstrukcija un atjaunošanas darbi vairākās Ventspils sporta bāzēs, kā arī dots liels ieguldījumu starptautiska un valsts līmeņa sporta pasākumu organizēšanā: Ventspilī notikušas trīs Latvijas pieaugušo Olimpiādes un piecas Latvijas Jaunatnes Olimpiādes, kā arī Eiropas čempionāts šorttrekā, Eiropas junioru un jauniešu čempionāti basketbolā un daudzas citas sacensības.

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un sabiedrības veselību kopumā, D.Paipala ikdienas darbā sniedz neatsveramu atbalstu gan sporta klubiem, gan sportistiem un viņu treneriem individuāli, arī kā koordinatore veselīgo pašvaldību tīklā, kura ietvaros Ventspils pilsētas bērniem un jauniešiem, kā arī senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām tiek nodrošinātas fiziskās aktivitātes bez maksas.

Solvita Pleinica sporta darbam veltījusi vairāk 20 gadus. Solvitas vadībā izcili organizēti valsts nozīmes sporta pasākumi, kā  Latvijas olimpiādes un Latvijas Jaunatnes olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonijas, kā arī citi daudzpusīgi sporta pasākumi.

Nozīmīgs darbs ieguldīts, vadot sporta skolu “Spars” par ko liecina veiksmīgi aizvadītā sporta skolas akreditācija, kurā augstu tika novērtēts Solvitas kā direktores ieguldījums sporta skolas attīstības sekmēšanā. S.Pleinica darbā sevi ir pierādījusi kā  prasmīga vadītāja, kura ar pozitīvu domāšanu un labu sapratni ar kolēģiem prot motivēt jauniešus iesaistīties sporta nodarbībās   un daudzpusīgos izglītojoša un audzinoša rakstura pasākumos, tādejādi mudinot jauniešus lietderīgi izmantot brīvo laiku un sasniegt augstus sportiskos rezultātus.

Apsveicam D.Paipalu un S.Pleinicu ar apbalvojuma saņemšanu!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture