Ventspils vecmeistariem 8 medaļas Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās

1

Polijas pilsētā Toruņā aizvadīts Eiropas čempionāts vieglatlētikā telpās vecmeistariem, kurā piedalījās 6 Ventspils vecmeistaruvieglatlētikas kluba sportisti, kuri kopā izcīnīja 8 medaļas, t.sk. 2 zelta, 5 sudraba un 1 bronzas.

Lielisks starts padevās Valdim Celam, kurš savā vecuma grupā izcīnīja zelta medaļu augstlēkšanā (1,35 metri), sudraba medaļas 60 metru barjerskriešanā (11,25 sek.), pieccīņā (3592 punkti) un trīssoļlēkšanā (9,28 metri), kā arī bronzas medaļu kārtslēkšanā (2,70 metri). Dainis Kūla kļuva par Eiropas senioru čempionu šķēpa mešanā (47,59 metri), bet sudraba medaļas izcīnīja Ginta Rassa 800m skriešanā (2:31,59) un Anija Petrovska 60 metru barjerskrējienā (9,65 sek.).

Pārējie mūsu sportistu sasniegtie rezultāti – Dace Brakanska 8.vieta trīssoļlēkšanā (6,29 metri) un augstlēkšanā 9. vieta (1,13 metri), Anija Petrovska pieccīņā 5.vieta (2673 punkti) un tāllēkšanā 7. vieta (5,02 metri), Gatis Brakanskis 400 metru skriešana 17. vieta 01:12,22 un Ginta Rassa 1500 metru skriešana 6.vieta (05:32,63).

Kopumā no Latvijas sacensībās piedalījās 66 vieglatlētikas vecmeistari un izcīnīja 34 medaļas, t.sk. 7 zelta, 12 sudraba un 15 bronzas.

Ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu vecmeistari vieglatlēti regulāri piedalās un gūst panākumus pasaules un Eiropas čempionātos. Treniņu nodrošinājumam mūsu vieglatlētikas vecmeistari ikdienā bez maksas var izmantot pilsētas sporta bāzes.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem!