Ziemassvētku pasākumi Ventspils tirgus laukumā

1

2. decembra īsto Ziemassvētku sajūtu varēs sajust Ventspils vecpilsētas tirgus laukumā, kur plkst.17.30 ar skanīgām melodijām svētku egli iedegs rūķi, izcilie Dailes teātra aktieri –  Andris Bulis un  Gints Grāvelis. Vecpilsētas sirdī norisināsies dažādas aktivitātēm visai ģimenei – ikvienam būs iespēja samīļot un pabarot Mini Zoo iemītniekus –  trušus, cukurgailīšus, zosis, nūtrijas, aitiņu un āzi Frīdi, kuri svētku laikā (no 1.12.- 23.12.) dzīvos tirgus laukumā speciāli izveidotos namiņos. Pasākuma laikā būs iespēja satikt un aprunāties ar Ziemassvētku vecīti kā arī  ielūkoties Ziemassvētku vecīša mājā.

Pasākumā valdīs garšu un smaržu daudzveidība – sākot ar piparkūkām līdz tradicionālajiem Ziemassvētku ēdieniem un, protams, karstvīnu, par ko parūpēsies “Karaliskās zoss” šefpavārs. Pasākuma organizatori sagatavojuši īpašu pārsteigumu – speciāli šim pasākumam izveidota muzikālā apvienība “Vecpilsētas skartie”.

Pēc egles iedegšanas pasākuma dziedošie aktieri dosies apciemot un nogādās saldumu dāvaniņas Bērnu sociālās aprūpes centra “Namiņa” un atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņa” bērniem.

Uz svētkiem vari doties ar Ziemassvētku vilcieniņu, jo tieši Vecpilsētas tirgus laukumā tas piestās.

21. decembrī ventspilnieki un pilsētas viesi tiks mīļi gaidīti uz tradicionālo Ziemas vakara tirgu, kur pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties mājražotāju, amatnieku darinājumus, svētku dāvanas. Tirgus laukumā uzstāsies Ventspils jauniešu koris “Nošu planētas” ar solistu Juri Jopi. Pasākuma ietvaros norisināsies arī tradicionālais bluķa vilkšanas vakars. Mazajiem svētku apmeklētājiem būs atvērta Ziemassvētku vecīša darbnīca un iespēja satikt Ziemassvētku vecīti, kā arī priecāties par mini zoo iemītniekiem.

Svētku noskaņas turpināsies 22. un 23. decembrī Ventspils tirgus Ziemassvētku rīta tirdziņā.

Pasākumu atbalsta: Ventspils tirgus, krogs Karaliskā Zoss, Ventspils alus darītava Courlander, SIA Kurzemes granulas, SIA Bucher municipal, Koblenz drošība un Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome.

Uz tikšanos Ventspils tirgū – iepērcies ar prieku!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture