Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ziedo dīzeļa ģeneratorus Vinnicai Ukrainā

1

Pēc SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes izteiktās iniciatīvas, kā arī tās apstiprināšanas Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē, tika pieņemts lēmums sniegt vispārēju atbalstu Vinnicas pašvaldības civiliedzīvotājiem, ziedojot divus dīzeļa ģeneratorus.

Šī gada jūnijā Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome lēma nodibināt sadraudzību ar Ukrainas pilsētas Vinnicas pašvaldību, lai attīstītu savstarpēju sadarbību un veicinātu draudzīgu partnerību starp abām pašvaldībām. Pēc nepilna pus gada tika saņemta Vinnicas mēra Sergeja Morhunova vēstule par nepārtrauktiem uzbrukumiem Ukrainai, kas apdraud Vinnicas infrastruktūru un tālāku valsts enerģētikas sistēmas darbību, ar lūgumu ziedot alternatīvus barošanas avotus – dīzeļa ģeneratorus.

Pēc šīs vēstules saņemšanas, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, pamatojoties uz Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā noteikto regulējumu par pašvaldību kapitālsabiedrību tiesībām ziedot mantu vispārējam atbalstam Ukrainas sabiedrībai, izteikusi iniciatīvu sniegt vispārēju atbalstu Ventspils valstspilsētas  pašvaldības sadraudzības pilsētas Vinnicas iedzīvotājiem, lai ar ģeneratoru palīdzību nodrošinātu nepieciešamo ārstniecības iestāžu darbību.

Pamatojoties uz Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumu, tika iegādāti divi dīzeļa ģeneratori par summu – 44 891 euro ārstniecības iestāžu darbības nodrošināšanai. 


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture