AVIS Latvija.lv VPVKAC projekts

REALIZĒ PROJEKTU “ATVIEGLOJUMU VIENOTĀS INFORMĀCIJAS SISTĒMAS UN LATVIJA.LV ATVĒRŠANA KOMERSANTIEM UN VALSTS UN PAŠVALDĪBAS VIENOTO KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRU ATTĪSTĪBA”

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija realizē projektu Nr. 2.2.1.1/21/I/002 “Atvieglojumu vienotās informācijas sistēmas un latvija.lv atvēršana komersantiem un valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru attīstība”.

Projekta virsmērķis ir nodrošināt komersantiem iespēju izmantot valsts pakalpojumu digitālo infrastruktūru atvieglojumu pārvaldībai un informācijas attēlošanai klientiem valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv (portāls www.latvija.lv), pilnveidot valsts un pašvaldību atvieglojumu pārvaldības procesus, kā arī attīstīt valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) tīkla tehniskās spējas, digitalizējot publisko pakalpojumu, konsultāciju un lietotāju atbalsta sniegšanu attālināti. 

Ventspils valstpilsētas pašvaldība projektā piedalās kā projekta sadarbības partneris piedalās VPVKAC programmnodrošinājuma arhitektūras un tehnisko specifikāciju izveidē.

Sagatavo prasību aprakstus projekta ietvaros izstrādājamajai programmatūrai, paredzot vienotas iestāžu speciālistu pieejamības rindu pārvaldības sistēmas izveidi, pakalpojumu uzskaiti un kvalitātes kritēriju uzraudzību un pārvaldību pa kanāliem.

Projekta īstenošanas laiks ir 30 mēneši, sākot no 2021. gada 15.jūnija līdz 2023. gada 14.decembrim. Kopējais plānotais projekta finansējuma apjoms ir 3 694 350 euro, no kā  3 140 197,50 euro ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums. VRAA sadarbības apjoma novērtējums ir 2 444 660,07 euro no kā 2 077 961,06 euro ir plānotais ERAF finansējums.

Projekta īstenošanas statuss uz 2023. gada 30.jūniju

Projekta īstenošanas statuss uz 2023. gada 31. janvāri

Projektu īstenošanas statuss uz 2022. gada 30. jūniju

Projektu īstenošanas statuss uz 2021. gada 30. decembri

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture