Jūnijs Rakstnieku un tulkotāju mājā

1

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā jūnijā strādā šādi rakstnieki, dzejnieki un tulkotāji: Juris Talvets (Jüri Talvet) (Igaunija), Baņuta Rubess (Latvija/Kanāda), Gita Grīnberga (Latvija), Simonas Bernotas (Lietuva), Anna Hikija-Mūdija (Anna Hickey-Moody) (Austrālija), Luīze Pastore (Latvija), Andra Manfelde (Latvija), Laura Dīna (Laura Dean) (ASV), Brigita Ozoliņš (Austrālija).

Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja turpina ar Ziemeļvalstu Ministru Padomes atbalstu ielūgt Ziemeļvalstu autorus – no Igaunijas ieradies rakstnieks un dzejnieks Juris Talvets.

No tālām zemēm mājā pirmo reizi viesojas māksliniece, vēstures pētniece un rakstniece – Brigita Ozoliņš un esejiste un dzejniece Anna Hikija-Mūdija no Austrālijas, kā arī atgriezīsies teātra un operas režisore, rakstniece no Kanādas Baņuta Rubess. No Amerikas ir politikas pētniece un Baltijas studiju eksperte Laura Dīna. Pirmo reizi būs arī lietuviešu jaunais dzejnieks Simonas Bernotas.

No Latvijas autoriem viesojas rakstniece Andra Manfelde, tulkotāja no franču valodas Gita Grīnberga un bērnu grāmatu autore Luīze Pastore.

Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Nordisk Kulturkontakt.

Vairāk informācijas par rezidentiem un pasākumiem www.ventspilshouse.lv un Facebook.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture