“Jūras vārtus” pārņems tango ritmi un kaisle

1

Pirmdien, 29. aprīlī, plkst. 19.00 teātra namu “Jūras vārti” pārņems tango ritmi un kaisle – ar deju izrādi “Tango ēnā” viesosies Argentīnas deju grupa “Marcos Ayala Tango”.

“Marcos Ayala Tango” grupas sastāvā ir pats Markoss, viņa  partnere Paola Kamačo  un desmit grupas dejotāji. Grupas jaunā izrāde “Tango ēnās” ir nemitīga kustība, nevainojama tehnika un elegance, kas ar dejas palīdzību ļauj no ēnas izkļūt gaismā. Kopā ar brīnišķīgo mūziku tiek uzburta patiesa mīlestības un kaisles atmosfēra.

Grupas mākslinieciskais vadītājs un horeogrāfs Markoss Ajala ir viens no pazīstamākajiem mūsdienu tango dejotājiem. Kopā ar partneri Paolu Kamačo viņi ir ideāls deju pāris, kas prot pārsteigt ar sinhronajām kustībām, tehniku un interpretāciju.

Markoss Ajala dzimis Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā un jau no agras bērnības dejojis tradicionālajās deju grupās. Papildus tam viņš apguvis klasiskās dejas tehniku un modernos dejas stilus, kā arī pasniedzis Argentīnas Nacionālajā deju skolā. 2006. gadā 19 gadu vecumā viņš ieguva pirmo vietu Japānā notikušajā pasaules čempionātā tango. Gadu vēlāk viņš nodibināja savu grupu un sāka koncertēt visā valstī, bet pēc tam arī visā pasaulē, šo gadu laikā apmeklējot jau 21 valsti.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture