Līdz 15. jūnijam aicina pieteikties konkursam “Pilsētas rota 2023”

1

Jau 23. gadu pēc kārtas Ventspilī norisināsies daiļdārznieku iecienītais konkurss ”Pilsētas rota 2023”, kurā aicināts piedalīties ikviens dārza īpašnieks un komersants, lai atzinīgi novērtētu ieguldīto darbu dārza ainavas veidošanā un sakopšanā. 

Piedaloties konkursā “Pilsētas rota 2023” daiļdārzniekiem tiek sniegta iespēja saņemt publisku atzinību un apbalvojumu par ieguldīto darbu dārza veidošanā un sakoptas pilsētas ainavas papildināšanā, jo neatkarīgi no tā izmēra vai kompozicionālā veidojuma, katrs dārzs ir unikāls, kur tiek atspoguļota personība un mīlestība pret dabu. Līdzdalība konkursā kalpos kā iedvesmas avots citiem, kuri meklē idejas vai motivāciju sava dārza veidošanā. Turklāt tiek sniegta iespēja uzlabot savas dārzkopības prasmes, pēc konkursa piedaloties profesionālās pieredzes apmaiņas braucienā, kura laikā var iepazīties ar citiem daiļdārzu īpašniekiem, daloties pieredzē un ieteikumos. Ekskursijas ietvaros tiek apmeklētas dažādas stādaudzētavas, kurās var iegādāties selekcionāru radītas augu šķirnes savam dārzam.

Pieteikšanās konkursam ir iespējama no šī gada 1. jūnija līdz 15. jūnijam, plkst.17:00, aicinot piedalīties individuālo dzīvojamo māju teritoriju īpašniekus vai valdītājus un komersantu teritoriju un ēku īpašniekus vai tiesiskos valdītājus. Nominācijā “Skats no malas” – individuālo dzīvojamo māju teritoriju vērtēšana notiek laika periodā no 2023.gada 1. jūnija līdz 2023. gada 14. jūlijam.

  1. Pieteikšanās telefoniski Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādē “Ventspils Komunālā pārvalde”, tālr. 63624269;
  2. Rakstot uz e-pasta adresi [email protected];
  3. Sūtot vēstuli pa pastu – adrese: Užavas iela 8, Ventspils, LV-3601;
  4. Aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē: https://bit.ly/Rota2023

Arī šogad kopējais balvu fonds ir noteikts 1100 EUR vērtībā, piešķirot 1.-3. vietu ieguvējiem dāvanu kartes pēc viņu izvēles, kādā no stādu audzētavām vai profesionāliem dārzkopības centriem:

  • 1.vietai – 350 EUR apmērā;
  • 2.vietai – 250 EUR apmērā;
  • 3.vietai – 150 EUR apmērā.

Nominācijā “Veicināšanas balva – “Komersanta publiskās ārtelpas teritorija”” uzvarētājam tiks piešķirta dāvanu karte 250 EUR apmērā, savukārt nominācijā “Skatītāju simpātija” uzvarētājam tiks piešķirta dāvanu karte 100 EUR apmērā, pēc viņu izvēles kādā no stādu audzētavām vai profesionāliem dārzkopības centriem.

Nominācijas “Individuālās dzīvojamās mājas dārzs – “Pilsētas rota 2023”” 10 finālisti (no viena īpašuma divas personas) un 30 sakoptāko īpašumu īpašnieki vai valdītāji (viena persona no īpašuma), kā arī uzvarētāji nominācijās “Skatītāju simpātija” un “Veicināšanas balva – “Komersanta publiskās ārtelpas teritorija”” iegūs tiesības doties profesionālās pieredzes apmaiņas braucienā 2023.gada augustā, ko organizēs Ventspils Komunālā pārvalde, brauciena laiku un vietu izziņojot atsevišķi Pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē www.ventspils.lv un vietējā laikrakstā.

Sakoptāko īpašumu adreses un uzvarētāji tiks izziņoti līdz 4. augustam Pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē www.ventspils.lv. Vairāk informācijas par konkursu “Pilsētas rota 2023” lasāms nolikumā ŠEIT.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture