Mācību gads noslēdzies arī jauniešiem, kas slimnīcā apgūst medicīnas pamatus

1

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Valsts 1. ģimnāziju un Talsu Valsts ģimnāziju šajā mācību gadā īstenoja medicīnas pamatu apgūšanas programmu vidusskolēniem, iekļaujot gan teorētiskas, gan praktiskas apmācības.

Praktiskās lekcijas tika aizvadītas, iepazīstot ārstu, funkcionālo speciālistu un arī vidējā medicīnas personāla darbu. Slimnīcas vadība ar pieredzi dalījās teorētiskās lekcijās.  Lai gan lielākā daļa jauniešu vēl ir pārdomās par nākotnes profesijas un specialitātes izvēli, tomēr atzīst, ka pēc nodarbībām jūtas iedvesmoti un pateicīgi par iespēju ieskatīties ārstu ikdienā.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darbību Ventspilī koordinēja Mugurkaula ķirurģijas un Ginekoloģijas nodaļas virsmāsa Aida Ķire, savukārt ar specializācijas virzieniem Talsos skolēnus iepazīstināja filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne.

“Jauno speciālistu piesaiste ir viena no galvenajām slimnīcas prioritātēm. Priecājamies, ka jaunieši ir ieinteresēti veselības aprūpes sistēmas stiprināšanā, entuziastiski noskaņoti un gatavi uzsākt medicīnas studijas, lai jau nākotnē, iespējams, uzsāktu darbu arī pie mums – Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā,’’ mācību gadu noslēdzot, aicināja valdes priekšsēdētājs Juris Lācis.

’’Programmas absolventu sirsnīgais “Paldies” patiesi aizkustināja un saviļņoja, kā arī, protams, sniedza labi padarīta darbu sajūtu! Lai izdodas viss iecerētais,” Talsu ģimnāzijas skolēniem, mediķu skolas absolventiem novēl filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne.

Ventspils programmas koordinatore Aida Ķire jauniešiem vēl veiksmīgu startu, uzsākot medicīnas studijas un atzīst, ka no sirds priecājas par vidusskolēnu ’’degošām acīm’’ visu programmas īstenošanas laiku. “Tas liecina par drosmi augt un attīstīties, lai nākotnē kļūtu par pieprasītiem speciālistiem,” secina A.Ķire.

Slimnīca pateicas Ventspils un Talsu ģimnāzijām par lielisko sadarbību, skolēniem nodrošinot iespēju ielūkoties mediķu ikdienā!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture