Mekliņi tumsā – Jauno pūķa gadu sagaidot!

1

9. februārī no plkst.18.00.-21.00 Amatu māja aicina uz Mekliņiem tumsā.

Sagaidīsim jauno Pūķa gadu! Vēl nebijusi iespēja apmeklētājiem paviesoties Amatu mājā pilnīgā tumsā un izspēlēt muzeja priekšmetu meklēšanas spēli “Mekliņi”, kura pa spēkam būs gan lieliem, gan maziem muzeja apmeklētājiem. Tiem, kuri no tumsas nebaidās!

Lai muzeja apskate tumsā būtu vieglāka, kā palīgierīce apmeklētājiem tiks iedots kabatas lukturītis, bet pilnvērtīgai “Mekliņi” spēles dalībai apmeklētājiem nepieciešama mobilā ierīce ar fotokameras funkciju.

Veco gadu pavadot un jauno sagaidot, pēc muzeja apskates tumsā,  apmeklētājiem būs iespēja liet laimītes, lai pareģotu, kāds katram Pūķa gads gaidāms.

Pēc ķīniešu kalendāra, katru jauno gadu pārstāv kāds dzīvnieks un tā elements. Kopumā ir 12 dzīvnieki, kas norāda uz ķīniešu astroloģijas divpadsmit gadu ciklu. Šogad ķīniešu jaunais gads sāksies 10. februārī, unŪdens trusi nomainīsKoka pūķis!

Ķīniešu jaunais gads, pazīstams arī kā Pavasara svētki, sākotnēji bija lauksaimniecības svētki, kas zemniekiem ļāva vērot gadalaiku ritmu un sagaidīt ilgi gaidītā pavasara atnākšanu.

Ieeja 1.00 eiro pieaugušie, 0,50 eiro skolnieki, pensionāri.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture