Miķeļdienas pasākums “Čudi, rudi, Miķelīti” bērnu pilsētiņās

1

24. septembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” ģimenes ar bērniem varēs piedalīties Miķeļdienas tradīcijās, izspēlēt rudens rotaļas, minēt mīklas, priecāties izjādēs ar ponijiem un kopā izdziedāt senās tautas dziesmas.

Miķeļdiena ir īpašs laiks, kad sāk gatavoties ziemai un ir vairāk laika baudīt ģimenes kopā būšanu. Ap šo laiku tiek pabeigti vasaras darbi, novākta raža un notiek gatavošanās aukstajiem mēnešiem.

Būs pieejamas arī Miķeļdienas izjādes ar labestīgo poniju Briga, zilacaino poniju Cabuli, kā arī zirgu Neo. Poniju saimniece Asnāte Šlisere jau 18 gadus nodarbojas ar jāšanas sportu un iegādājusies šos ponijus savas meitas un citu bērnu priekam.

Ventspils Jaunrades namā darbojas folkloras studija “Vācelīte”, piedāvājot aizraujošas un izglītojošas nodarbības bērniem. Šī programma ietver senās gadskārtu ieražas un apvieno astoņu nodarbību ciklu, kurā pieredzējušie pedagogi Ilga Porniece, Ineta Kalniņa un Sandra Gūtmane ļauj bērniem iepazīt latviešu tautas tradīcijas un tās izprast ar rotaļām.

Bezmaksas pasākums.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture