Ventspilī skanēs Paula un Rača “Putnu dziesmas”

1

Piektdien, 1. martā, plkst. 19.00 teātra namā “Jūras vārti” skanēs  Raimonda Paula un Guntara Rača jaunā dziesmu programmu “Putnu dziesmas”, kuru izpildīs bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte” un tautas deju ansamblis “Dzintariņš”.

Īpaši ģimenēm un mazajiem skatītājiem piemērotajā dziesmu programmā “Dzeguzīte” un “Dzintariņš” kopā ar aktieriem Jāni Kirmušku vai Edgaru Liporu un Sandiju Misiku stāstīs “Putnu stāstus”, ko veidojuši režisore Laila Kirmuška un horeogrāfi Sanita Misika, Viesturs Juris Lammass un Līga Indriksone. Uz skatuves kopumā tiks izdejotas un izdziedātas 12 dziesmas.

Dziesmu vārdu autors Guntars Račs stāsta, ka doma par šādu sadarbību ar maestro Raimondu Paulu jau pirms Covid-19 pandēmijas nākusi no “Dzeguzītes” vadītājs Zigdas Martinsones: “Lai ietu pie maestro, bija nepieciešams kāds konkrēts piedāvājums, un tā radās ideja par putnu dziesmām, kas it kā loģiski saskanēja ar nosaukumu “Dzeguzīte”. Kad ar savu mapīti devos pie Paula, viņš savā manierē ne uzreiz piekrita, bet tekstus paņēma un visu paveica ātrā tempā. Apmēram nedēļas laikā tapa pirmās desmit dziesmas, bet pēc tam palūdzām uzrakstīt vēl divas.” Plānus par koncertiem gan izjaukusi pandēmija, bet šajā pavasarī “Putnu dziesmas” beidzot nonāks līdz klausītājiem, sākot ar uzstāšanos tieši teātra namā “Jūras vārti”.

Biļetes iegādājamas tirdzniecības tīklā “Biļešu paradīze”.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture