Humoristiska programma “Ufo, izstāsti kādu joku”

20.aprīlī plkst.19:00 Ventspils Kultūras centrā Kaspara Upaciera jeb Ufo humoristiska programma “Ufo, izstāsti kādu joku”.

Piedalās ģitārists Ainis Rudzītis un arī Ufo dēls – mūziķis Francis Upaciers. Jautri stāsti, jocīgas dziesmas, draiskas rotaļas, konkursi un balvas.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā

Kā stāsta pats Kaspars Upaciers – “Ufo, izstāsti kādu joku” ir manis sen lolots notikums ar jautriem stāstiem, jocīgām dziesmām, draiskām rotaļām un šad tad, īpašu viesu – manu draugu piedalīšanos. Jau no BBbrokastu laikiem ierasts, ka veikalā, uz ielas vai pasākumos tev pienāk klāt un bieži vien pat visnepiemērotākajā brīdī kāds laipni uzsauc: “Ufo, izstāsti kādu joku!”. Pēc mājsēdes PAŠDISKOTĒKĀM, ikvakara PAR NEKO un neparedzamām dzīves kataklizmām, es aicinu sākt pavasari ar ironisku skatu uz lietām, nedaudz pajokot par sevi un laiku, kurā dzīvojam, uz 100 minūtēm aizmirst ikdienas rūpes un ļauties JOKAM. Manā grupā ir izcils ģitārists Ainis Rudzītis, kas pasākumu kuplinās ar prasmīgu instrumenta spēli un arī mans dēls Francis, skolots muzikants, palīdzēs ar dziedāšanu un spēlēšanu.
Un vēl!
Būs arī konkursi, kuru balvu fondu, dikti saldu un burbuļojošu, sarūpēja mani labi draugi – Sabiles sidrs un Medņu medus.
Tiekamies!

Kaspars Upaciers – tautā saukts – Ufo

Pirkt biļeti
1
 

0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture