Ziemas grāmatu svētki Ventspils bibliotēkā

 

Ventspils bibliotēkā svinēs Ziemas grāmatu svētkus

Piektdien, 16.decembrī, no plkst.16.00 – 19.00 Ventspils bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, ar muzikāliem priekšnesumiem un svētku tirdziņu svinēs Ziemas grāmatu svētkus.

Svētkiem sagatavota daudzveidīga un interesanta programma – pasākumā piedalīsies dziedātājs, aktieris Juris Jope, muzicējot kopā ar Mūzikas vidusskolas kori “Nošu planētas”, kā arī jaunās, talantīgās dziedātājas, Ventspils mūzikas vidusskolas skolnieces – Monta Cine un Dārta Krūze. Pasākumu vadīs rūķis, kurš dosies ar mazākajiem pasākuma apmeklētājiem brīnumainā stāstā.

Paralēli kultūras programmai, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām no  tirgotāja SIA “Virja LK”, vietējo mākslinieku darbus  – svētku kartītes, rotas, adījumus no lamas, zaķa un kamieļa vilnas, sveces, vannas bumbas. Mājražotāju piedāvājumā būs dažādas svētku dāvanas un Bumbuļmaizes konditorejas izstrādājumi – piparkūkas, saldie riekstiņi, cepumi. Tāpat varēs iegādāties Ventspils 1.pamatskolas skolēnu mācību uzņēmuma radītās preces un Ventspils atbalsta centra “Cimdiņš” jauniešu un bērnu gatavotos darbiņus.

Pasākuma laikā darbosies Ziemassvētku radošās darbnīcas un fotostūrītis. Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties labdarības akcijā, nopērkot bibliotekāra veidotu dāvaniņu, ienākumi par pirkumu tiks ziedoti dzīvnieku patversmei “Ar sirdi delnā”!

Pasākuma mērķis ir popularizēt bibliotēku kā vietu, kur baudīt kultūras pasākumus, socializēties un pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku.

Pasākumu organizē Ventspils bibliotēka un dalība pasākumā ir bezmaksas.

Pirkt biļeti
2
 

0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture