Jauns skeitparks

Jautājums uzdots: Skeitparks 02. decembris

Jautājums, nav plānos atjaunot vasaras skeitparku, ka ari uztaisit normalo apgaismojumu?
Un kas ar slegto skeitparku?


8 comments

 1. OC Ventspils

  OC Ventspils, 05. decembris 2022 - 19:39

  Vasaras skeitparkā sezona ir noslēgusies un elektroenerģijas taupīšanas nolūkā apgaismojums šajā teritorijā apzināti tiek nodrošināts mazākā apjomā. Iecere par iekštelpu skeitparka izveidi Kr.Valdemāra ielā 12, Ventspilī, ir aktualizējusies un pie šīs ieceres tiek strādāts.

  1. Genesys

   Atbilde: OC Ventspils

   Genesys, 19. decembris 2022 - 01:27

   Labdien!

   Es saprotu, ka skeitparks iekštelpās būtu teju vienīgais Baltijā utt., bet vai tas ir racionāls lēmums? Vai prātīgāk nebūtu domāt par pilna izmēra slēgto futbola halli? Ar futbolu nodarbojas mūsu pilsētā daudzas vecuma grupas un ne tikai jaunieši + mums pilsētai ir savs futbola klubs, kas spēlēs 2023.g. sezonā Nākotnes līgā, kur komandas cīnās par iekļūšanu jau Virslīgā. LFF (Latvijas futbola federācija) arī nedaudz palīdz ar finansēm un parasti palīdz sakārtot visu nepieciešamo, lai futbola laukums atbilstu UEFA prasībām utt. – šobrīd slēgtā futbola halle ir pirmo reizi izveidota ārpus Rīgas (atrodas Liepājā) – tur ne tikai trenējas liepājnieki, bet arī Nākotnes līgas klubs SC Grobiņa aizvada pilnvērtīgus treniņus un sagatavošanos pavasarim ziemas sezonā.
   Nu, ja tas ir pārāk sarežģīti, tad varbūt pilsēta varētu izveidot ko interesantu un vēl nebijušu mūsu pusē – piemēram golfa laukumu kaut, vai ar deviņām bedrītēm, vai ko citu. Kāpēc skeitparks? Jūs esat vispār skaitījuši cik tur dienā atnāk jaunieši ar tiem skrituļdēļiem un divriteņiem?

   Paldies.

   1. Viesis

    Atbilde: Genesys

    Viesis, 19. decembris 2022 - 16:36

    Re ku te tikko bija diskusija par to, kas ir nākotnes projekti – nu tik aiziet! Ir projektu konkursi, kur var sākt bīdīt cauri un tā teikt sagatavot augsni kā skeitparkam, tā futbola hallei, gan jau arī ziemas beach volejam. Un gan jau kam vēl – ideju te pilsētā netrūkst!

   2. OC Ventspils

    Atbilde: Genesys

    OC Ventspils, 19. decembris 2022 - 17:28

    Skeitparki iekštelpās ir vairākās Latvijas pilsētās un ir arī citviet Baltijā. Ventspilī iekštelpu skeitparks ir bijis ierīkots sākotnēji Ganību ielā, bet kopš 2010.gada iekštelpu skeitparks atradās Lāčplēša ielā. Šīs telpas skeitparka vajadzībām tika nomātas. Pēc nomas termiņa beigām telpu īpašnieki nepiekrita nomas līgumu pagarināt, jo tiem bija citi uzņēmējdarbības plāni. Lai nodrošinātu iespēju sportot ziemā, un Ventspilī varētu turpināt attīstīt ekstrēmos sporta veidus, vairākus gadus tika meklētas iekštelpu skeitparkam piemērotas telpas. Nekustamo īpašumu maiņas ceļā Ventspils valstspilsētas pašvaldība ir ieguvusi ēku K.Valdemāra ielā 12A. Šobrīd top projekts, kas paredz ēkā izvietot iekštelpu skeitparku. Ekstrēmie sporta veidi Ventspilī ir attīstījušies jau kopš 2000.gada, kad kā pirmais Latvijā Ventspilī tika izveidots vasaras skeitparks. Ventspilī savas sportiskās gaitas ir uzsākuši arī vairāki starptautiski pazīstami ekstrēmo sporta veidu sportisti, kā piemēram, Madars Apse, Viktors Kronbergs, kā arī nupat Ghetto Games gada balvas saņēmušie Ernests Zēbolds un Tomass Grinbergs.
    Arī futbols Ventspilī nav atstāts novārtā. Futbolistiem ir pieejami ļoti kvalitatīvi dabīgā zālāja futbola laukumi stadionā, kā arī mākslīgā seguma futbola laukumi Katoļu ielā 40 un Pārventas sporta kompleksā. Jautājums par segtas futbola halles izveidi Ventspilī savulaik pašvaldībā ir skatīts ideju līmenī, tomēr konkrēts projekts šādas halles celtniecībai Ventspilī šobrīd netiek apsvērts.

   3. Viesis

    Atbilde: Genesys

    Viesis, 20. decembris 2022 - 15:44

    Ieceres ir dažādas, tādēļ jau ir visi projekti un konkursi, lai varētu izvērtēt kuru ieceri primāri īstenot!

   4. Skeitparks

    Atbilde: Genesys

    Skeitparks, 21. decembris 2022 - 20:00

    Ir daudzi ekstrēmo braucēji kuri grib braukāt visos gada laikos bet Ventspilī nav iespējas pa ziemu braukāt un slapja laikā tāpēc mēs vēlētos iekšējo skeitparks 👍

    1. !

     Atbilde: Skeitparks

     !, 21. decembris 2022 - 20:08

     Daudzi ekstrēmo sporta veida braucēji ir pārvākusies uz citām pilsētām ziemas laikā tāpēc kad nav iekšējā skeitparka

 2. Skeitparks

  Skeitparks, 02. decembris 2022 - 23:47

  Vote up

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture