Jautājums, kas uzdots laikrakstā “Ventas Balss”

Jautājums uzdots: Jautājums, kas uzdots laikrakstā "Ventas Balss" 25. oktobris

Izlasīju, ka Ventspilī maz apmeklējot koncertus. Kā tad lai tiek uz koncertiem, ja neiet autobusi? Es dzīvoju Gāliņciemā. Biju ar mazmeitiņu aizbraukusi Rīgu, Ventspilī bija jāatgriežas plkst. 16.40, bet Rīgas autobuss kavējās un ienāca vēlāk, līdz ar to nokavējam autobusu uz Gāliņciemu. Nākamais autobuss bija jāgaida divas stundas! Sestdienas un svētdienās tā ir. Kā tad lai pensionārs no Gāliņciema aizbrauc uz kādu koncertu, ja pēc koncerta nevar tikt mājās? Arī uz luterāņu baznīcu svētdienās nevaru pagūt laikā, dievkalpojumu kavēju 15 minūtes. Tai pat laikā gadās, ka autobusi kursē ar desmit minūšu starpību un nākamais autobuss brauc tukšs. Manuprāt, autobusu kursēšanas grafikus tomēr vajag pārskatīt un izlīdzināt. Mums, pensionāriem, no Gāliņciema ir jātiek uz centru, uz bankomātiem, aptiekām.


  • Ventspils valstspilsētas pašvaldība

    Atbilde: Ventspils valstspilsētas pašvaldība 25. oktobris

    Atbild PSIA “Ventspils reiss”:
    Saskaņā ar Sabiedriskā transporta likumu pasažieru pārvadājumus organizē, pamatojoties uz pieprasījumu un pārvadājumu ekonomisko pamatojumu, nodrošinot iespēju apmeklēt izglītības iestādes, ārstniecības iestādes, darbavietas, valsts un pašvaldību institūcijas to normālajā (vispārpieņemtajā) darba laikā.
    Kā liecina pieredze, kas gūta piedāvājot sabiedriskā transporta pakalpojumus Gāliņciema virzienā pēc pasākumiem teātra namā Jūras vārti, pieprasījums pēc tiem ir nepietiekams. Līdz ar to nav ekonomiska pamatojuma atvērt vēl kādu jaunu reisu Gāliņciema virzienā.

0 komentārs

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture