Kauns par skolotājiem!!!!!

Jautājums uzdots: Kauns par skolotājiem, kuri streiko. 16. septembris

Ir jāatdzīst, ka lielākā daļā no skolotājiem, kuri piedalās streikā, ir viduvējības vai arī tādi, kuri īsti nebūtu vietas skolā.
Ventspilī ir ļoti daudz labu skolotāju, bet ir tādi, kuri atnāk uz darbu pakaļ algai. Piemēram, kad bija pandēmijas laiks, daudzi no skolotājiem vispār nebija sazvanāmi. Centra sākuma skolā, mazāko klašu bērniem pirmdienās bija jāsaņem darbiņi un jānodot. Pilnīgi nekāda kontakta ar skolotāju. Rezultātā bērni nav labi sagatavoti ( tas neattiecas uz visiem skolotājiem, daži savu darbu pildīja izcili). Nevienu reizi skolotāja nepazvanīja, lai paprasītu, kā bērniem klājas. Protams, alga tika maksāta pilnā apmērā. Par ko? Par to, ka vecāki mācija savus bērnu. Tagad kārtējo reizi bērniem tiek nodarīts pāri. Covid vietā nu ir skolotājs, kurš negrib strādāt. Vēl īsti nav sācies mācību gads, bet visu laiku ir izmaiņas mācību grafikā. Tā nav bijis negad! Šeit izglītības pārvaldei vajadzētu vairāk pievērt uzmanību notiekošajam skolā.

Prieks, ka daudzas skolas šajā šovā nepiedalās.

Risinājums ir viens, tie kas negrib strādāt ir izdeguši, lai meklē darbu, kur citur. Šos dīgdieņu var aizvietot ar vēl studējošiem skolotājiem. Tā viņiem būtu kā prakse.


5 comments

 1. Linda

  Linda, 21. septembris 2022 - 14:53

  Cik aprobežotai ir jābūt, lai būtu kauns par skolotājiem ,kas gribēja piedalīties streikā.
  Pareizi darīja, ka gribēja.
  Man trāpījās ļoti daudz pedagogu ,kuri pelnījuši lai viņu darbs tiktu godam atalgots. Te citreiz nezinu kā ar vienu bērnu tikt galā, bet viņiem jātiek ar 25 bērniem.
  Protams ir arī tie, kas strādā tikai algās dēļ, bet par tādiem vienmēr var uzzvanīt direktorei un izteikt savu neapmierinātību.

 2. zinis

  zinis, 20. septembris 2022 - 18:01

  Vai rakstītāja nav iedomājusies, ka stundu saraktā izmaiņas veidojas, jo skolotāji mēdz slimot? Vai arī tiem, kas strādā vairākās skolās ir jāsakārto savs grafiks, lai varētu uz visām skolā izskraidīt, jo zvanu saraksti katrā skolā ir atšķirīgi un ne visi skolotāji brauc ar auto, bet iet arī ar kājām!
  Ko tagad celt gaismā 2 gadus vecus notikumus? Kāpēc tad tu pati tai skolotājai nepiezvanīji un neaprunājies, vai kā citādi nesazinājies?!

 3. Kukurūza

  Kukurūza, 17. septembris 2022 - 23:08

  Gudrās mātes savākušās!
  Acīmredzot jums nav paziņu lokā neviena skolotāja, tāpēc arī te atļaujaties gudri izteikties. Vai jūs savu darbu izdarāt tik pat labi, cik pieprasāt no skolotāja?
  Neaizmirstiet, ka ir skolotāju trūkums. Hallo? Zeme atveries

 4. Maija

  Maija, 17. septembris 2022 - 14:05

  Jutās ,protams, ne labi, bet prieks, ka saprata, ka šis ir šovs ! Paldies viņiem, kam bērns ir vērtība !

 5. ***

  ***, 17. septembris 2022 - 09:55

  Bet vai kāds vispār var iedomāties, kā jutās tie skolotāji, kuri neplānoja piedalīties šajā šovā, tur, kur lielākā daļa piedalījās, jo domāja citādi – mācīt bērnus.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture