Koncertprogramma

Jautājums uzdots: Koncerti Ventspilī 02. decembris

Šorīt skatos koncertzāles lapā, kādi koncerti pieejami, var būt ir kas, ko iedāvināt kādam uz Ziemassvētkiem un patiess prieks redzēt, ka no 5 decembra koncertiem trīs jau izpārdoti. Prieks, ka Ventspilnieki ir atdzīvojušies kultūras dzīvei un mūsu koncertzāle sadzirdējusi ventspilniekus un piedāvā to, kas mūsu sirsniņām tuvs! Paldies koncertu organizatoriem un paldies ventspilniekiem, kas balso par koncertiem pērkot biļetes.


6 comments

 1. Kurzemes filharmonija

  Kurzemes filharmonija, 20. decembris 2022 - 14:24

  Labdien! Nākošajā gadā teātra namā “Jūras vārti” un koncertzālē “Latvija” būs iespējams apmeklēt pasākumus dažādām gaumēm, programmā paredzēti daudzveidīgi koncerti, teātri, mūzikli, pasākumi bērniem un izstādes. Kultūras pasākums ir skaistākā dāvana Ziemassvētkos un gadumijā, tāpēc aicinām iegādāties biļetes uz kultūras pasākumiem internetā vai biļešu tirdzniecības kasēs. Vairāk par piedāvājumu https://bit.ly/3V4sIiH Aicinām arī sekot līdzi pasākumu piedāvājumiem mājas lapās http://www.koncertzalelatvija.lv un http://www.jurasvarti.lv, jo piedāvājums laiku pa laikam papildinās.

 2. Vadims

  Vadims, 05. decembris 2022 - 15:08

  Viss ir ļoti vienkārši jo tuvojas svētki un kamēr daži mākslinieki vēl ir brīvi bet pēc svētkiem atkal iestāsies relatīvs klusums kurā mūziķi un mākslinieki gribēs atpūsties un sagatavoties nākošajām izrādēm.

  1. Kristīne

   Atbilde: Vadims

   Kristīne, 06. decembris 2022 - 16:24

   Laiks rādīs! Redzēsim, ko koncertzāle mums piedāvās nākamajā gadā! Gaidu ar nepacietību, jo ceru, ka arī turpmāk, kaut reizi mēnesī, būs kāds koncerts līdzvērtīgs kā pēdējos pāris mēnešus.

 3. arvīds

  arvīds, 02. decembris 2022 - 12:02

  Ļoti labi var redzēt, ka jaunie koncertzāles darbinieki mēģina paši sevi slavēt……meh

  1. Kristaps

   Atbilde: arvīds

   Kristaps, 02. decembris 2022 - 12:06

   Pēc koncertzāles mājas lapas gan izskatās, ka darbiniekiem tur ir ko darīt, tiek organizēti papildkoncerti un pārdotas biļetes. Vai arī jūs tur ko citu redzat?

 4. Kristaps

  Kristaps, 02. decembris 2022 - 11:18

  Koncerti jau nu gan ir vairāk kā pieci. Līdz gada beigām vēl ir astoņi koncerti , jo gan Lindai Leen, gan Muktupāvelam ir arī papildkoncerti, jo pirmie koncerti tika ātri izķerti.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture