Koncertu zāle

Jautājums uzdots: Burgers 27. oktobris

Šodien atkal bija kārtējais sižets televīzijā par Ventspils koncertzāles nebūšanām. Vai tiešām pie atbildības nebūtu jāsauc šīs iestādes vadītāja, kas sižetā rausta plecus un nezina, kas ir situācijas cēlonis un izsaka tikai minējumus? Ieņēmumu rādītāji slikti, repertuārs slikts, komanda izteikusi neuzticību un aizgājusi, reputācija iedragāta ne tikai pašai un iestādei, bet nu jau arī pilsētai un iedzīvotājiem. Vai vēl tiek gaidīts, ka mākslinieki novērsīsies un valsts atņems piešķirto finansējumu?


7 comments

 1. koncertzale

  koncertzale, 29. oktobris 2022 - 21:08

  Kapec tie koncerti kas notiek juras vartos ,nevar notikt koncertzāle,bus pilnas vietas zālē?

 2. Sirdsapziņa/ es nāku ar mieru

  Sirdsapziņa/ es nāku ar mieru, 28. oktobris 2022 - 15:08

  Un nav tādas krēslas, nedz tik biezas tumsības, lai ļauno darbu darītāji spētu tanī paslēpties.Ījaba grāmata 33 – 34.

 3. Koncerta apmeklētājs

  Koncerta apmeklētājs, 28. oktobris 2022 - 11:03

  Nu, bet nekas taču nav apstājies, tas nenozīmē, ka no darba aiziet darbinieks, ka nekas nenotiek. Paskaties kz “Latvija” repertuāru pat decembrī ir pilns ar foršiem pasākumiem un biļetes jau arī ir daudz izpirktas. Tā kā viss notiek. Man prieks par to! Es jau esmu nopircis biļetes uz vairākiem koncertiem, bet tu?

  1. Nesapratis

   Atbilde: Koncerta apmeklētājs

   Nesapratis, 28. oktobris 2022 - 13:32

   Domājat, ka decembra koncertus rīko jau jaunais kolektīvs? Jaunais producents sāks darbu tikai 2023. gada 1. janvārī. Starp citu, nesen šeit klīda baumas, ka sen jau zināms, kurš būs Mika vietā. Izrādās, ka tomēr tās nebija baumas un viss jau bijis sarunāts iepriekš 🙂

 4. Garausis

  Garausis, 28. oktobris 2022 - 00:00

  Par šo jautājumu tiek diskutēts ne tikai televīzijā, bet arī citur. Ieņēmumi ir slikti, jo kā izrādās nav tādas skatītāju un klausītāju intereses kā tika zīmēts mākoņos pirms koncertzāles uzbūvēšanas. Koncertzāle ir lieliska, bet tajā var notikt tikai specifiska repertuāra koncerti – piemēram ērģeļmūzika, bet cik mēs pazīstam apkārt radus un draugus, kam ir interese par šāda veida koncertiem? Rīgā tam nebūvē speciāli koncertzāli, bet šāda veida mūzikas koncertus rīko Doma baznīcā – un šādi koncerti ir samērā reti.
  Cik esmu dzirdējis un lasījis, tad daļa no kolektīva aizgāja projām, jo vairs nespēj izturēt, ka viņu darbā jaucas iekšā cilvēki, kas vispār nav ar mūzikas sfēru saistīti un izpratne par to ir maigi izsakoties niecīga.
  Jā var piekrist, ka reputācija ir iespējams iedragāta, jo šobrīd koncertu sezona valstī iet pilnā sparā, bet koncertzālē ”Latvija” ir tāds samērā klusuma periods, ja salīdzinam ar to, kas notiek Liepājā, Rēzeknē, Valmierā utt. Cik lasīju pasta kastītē iemestajā avīzē, tad laikam izdevumi gadā koncertzālē ”Latvija” esot ap 1,2 milj. eur – vai visu sedz pašvaldība, vai arī kaut ko sedz Kultūras, vai Izglītības ministrija es tur informāciju neatradu!

  1. Tamane

   Atbilde: Garausis

   Tamane, 28. oktobris 2022 - 09:39

   Amatus un kas būtiski, ka arī pilsētu atstāj profesionāļi, bet nekas, jo vietā dabūs kādu izraidīto no Ogres.

  2. Blondine

   Atbilde: Garausis

   Blondine, 28. oktobris 2022 - 15:38

   Kur pāri ies ………..nekas pāri nepaliks…..tie cilvēki, kas aizgāja ir tikai ieguvēji.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture