Paliks vai slēgs?

Jautājums uzdots: Asins sagatavošanas nodaļa 25. oktobris

Vai tas ir baumas vai tā ir taisnība, ka Ziemeļkurzemes slimnīcā Ventspilī taisās slēgt asins sagatavošanas nodaļu? Ja jā ,tad kurp doties donoriem?


2 comments

 1. SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca''

  SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'', 26. oktobris 2022 - 10:55

  Labdien! Informējam, ka šobrīd tiek izskatīta iespēja pārplānot Asins sagatavošanas nodaļas darbu, taču vēlamies informēt, ka plānotās izmaiņas donoru centra darbā neietekmēs iedzīvotāju iespējas ziedot asinis Ventspilī. Notiek sarunas par to, ka asins nodošanas punkta darbību tāpat kā citviet Latvijā pārņems Valsts Asinsdonoru centrs, slimnīcā saglabājot asins sagatavošanas nodaļu, kas nepieciešama slimnīcas darba nodrošināšanai. Tā kā konkrēti lēmumi par izmaiņām vēl nav pieņemti, bet sarunas ir procesā, tad arī detalizēta informācija publiski vēl nav sniegta.
  Pavisam droši varam teikt, ka asins donoriem nav pamata satraukumam – arī turpmāk būs iespējams ziedot asinis, turklāt tiks izskatītas vēl plašākas un ērtākas iespējas, lai ziedotu asinis Ventspilī.

 2. Pacients

  Pacients, 25. oktobris 2022 - 15:27

  Kādu laiku atpakaļ , ja nemaldos bija jau šāds jautājums, kur slimnīca skaidroja, ka Ventspilī arī turpmāk būs iespēja ziedot asinis, tikai gāja runa par to, ka asins nodošanas punktu varētu pārņemt Valsts Asinsdonoru centrs. Tā kā iedzīvotāji varēs nodot asinis Ventspilī palīdzot citiem.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture