Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” Ventspils Augstskolas viesnīca aicina darbā viesnīcas istabenes/ņus uz noteiktu laiku (darbam vasaras sezonā).

Pilna laika

Pieteikties līdz 14. maijs

Prasības:

  • spēja organizēt savu darbu un uzņemties atbildību;
  • veikt savu darbu saskaņā ar viesnīcas darbības vadlīnijām;
  • labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas arī krievu valodas zināšanas;
  • uz klientu orientēta darba organizācija;
  • Vēlama pieredze līdzīgā amatā.

Darba pienākumi:

  • sagatavot istabiņas viesu izmitināšanai;
  • nodrošināt tīrību un kārtību istabiņās un koplietošanas telpās atbilstoši viesnīcas prasībām;
  • produktīvi organizēt savu darba laiku;
  • darba drošības noteikumu ievērošana;

Mēs piedāvājam:

  • darbu uz noteiktu laiku;
  • atalgojumu 700 EUR mēnesī;
  • darbam nepieciešamo inventāru.

Darba laiks no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00/ vai no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00 (pēc grafika).

Darba vieta: Ventspils Augstskolas viesnīca, Inženieru ielā 101, Ventspilī

CV līdz 2024.gada 14.maijam lūdzam sūtīt elektroniski ar norādi AMATA VAKANCEI “Viesnīcas istabenis/e” uz: [email protected] vai iesniegt personīgi Ventspils Augstskolas viesnīcā, Inženieru ielā 101.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.

Uzziņas pa tālruni +371 25766954.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam:

  • pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
  • personas datu apstrādes pārzinis ir Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi”, reģ. nr. 41203001885, Užavas iela 8, Ventspils, LV-3601, tālr. 63622336, e-pasta adrese: [email protected].

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture