VIDEO: A.Gūtmanis par plānoto aktīvās atpūtas veloparku – 14.02.2023.

1

14. februārī norisinājās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes iknedēļas preses konference, kurā Aigo Gūtmanis informēja par Reņķa dārzā plānoto aktīvās atpūtas veloparku.


6 comments

 1. Kas i ko?!

  Kas i ko?!, 15. februāris 2023 - 10:08

  Varbut vajadzētu atsākt translēt tiešsaistē pilsētas attīstības komisijas sēdes, lai iedzīvotāji varētu labāk izprast šādus lēmumus? Arī Gūtmanim tad nebūtu neveikli jāskaidrojas

  1. Liene

   Atbilde: Kas i ko?!

   Liene, 15. februāris 2023 - 14:28

   Pirmām kārtām jau te derētu kārtīgi atfiltrēt, kas ir iedzīvotāji ar kaut kādiem reāliem argumentiem un pamatojumiem un kas ir tie, kam parasti viss ir slikti un nepatīk, ka kaut kas notiek!
   Par trasi Renķa dārzā runāja jau gada sākumā, Vītoliņš vēl jaungada uzrunā teica, un komentāri jau tad bija – tad iebildumu nebija. Tagad kad viss virzās tālāk – pēkšņi visi pamostās un brēc!

 2. an2ru

  an2ru, 14. februāris 2023 - 19:43

  Noklausoties preses konferenci, tā arī nesadzirdēju pamatotus argumentus vietas izvēlei. Stāvlaukums – šo objektu ikdienā vienlaicīgi neapmeklēs 100 riteņbraucēji lai tas būtu arguments, daudzdzīvokļu māju tuvums – vai tiešām???. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka Ventspils pilsēta ir tikai Ventas upes kreisais krasts. Varbūt pārventa jāveido kā atsevišķa pilsēta ar savu pārvaldi, kas domās par tās iedzīvotājiem?

  1. Liene

   Atbilde: an2ru

   Liene, 15. februāris 2023 - 14:26

   Nevajag jau 100 apmeklētājus, lai vajadzētu vairāk par trim stāvvietām. Un daudzdzīvokļu mājas tur tuvumā ir – tas ir centrs.. Brīvības iela, Lielais prospekts..

   1. an2ru

    Atbilde: Liene

    an2ru, 15. februāris 2023 - 16:10

    Uzskatu, ka pilsētas centrs nav tā labākā vieta kur mācīties braukt ar riteni, un mākslīgi vilkt riteņbraucējus uz centru neuzlabos satiksmes drošību pilsētā.

    1. !

     Atbilde: an2ru

     !, 16. februāris 2023 - 13:48

     Šajā trasē nemācīsies braukt ar riteni, bet mācīsies to darīt jau advancētāk.
     Turklāt šai vietai var piekļūt no visām pusēm pārvietojoties pa veloceliņiem, ietvēm un gājēju pārejām – kas ir krietni drošāk.
     Šajā rajonā jau tā pat ikdienā ir velobraucēji, jo jaunieši ar velo dodas uz sporta skolu. Drīzāk tie tagad koncentrēsies šajā parkā, kas ir drošāka vieta, nekā vienkārši braukāt pa pilsētu.
     Jo tie jaunieši, kuri vēlas braukāt ar velo un vēlas būt aktīvi – būs. Tad labāk tiem dot vietu un iespēju.


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture