Grāmatvedis /-e

Pilna laika

Pieteikties līdz 07. maijs

Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” aicina pieteikties uz amatu:

GRĀMATVEDIS /-E

Galvenie pienākumi:

  • grāmatvedības uzskaites dokumentu – avansa norēķinu, noliktavas norakstīšanas u.c. dokumentu apstrāde un grāmatošana
  • darba samaksas un ar to saistīto nodokļu aprēķins un uzskaite
  • ikmēneša grāmatvedības atskaišu iesniegšana valsts institūcijām
  • līdzdalība ceturkšņa un gada finanšu pārskatu sagatavošanā
  • citu tiešā vadītāja doto uzdevumu izpilde

Prasības:

  • augstākā izglītība ekonomikas vai grāmatvedības jomā (var būt pēdējā kursa students /-e)
  • zināšanas par grāmatvedības dokumentiem, to veidu un pielietojumu
  • pieredze grāmatveža darbā vai gatavība nopietni spert pirmos soļus šajā profesijā
  • pieredze darbā ar resursu vadības sistēmu HORIZON, darbinieku pašapkalpošanās portālu Visma HoP tiks uzskatīta par priekšrocību
  • iemaņas darbā ar datoru (MS Office) pieredzējuša lietotāja līmenī
  • teicamas latviešu valodas zināšanas (papildu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību)
  • precizitāte, rūpīgums, prasme organizēt darbu efektīvi, teicamas komunikācijas spējas, spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi, pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem

Mēs piedāvājam:

  • darbu uz noteiktu laiku (ar iespēju nākotnē noformēt darba līgumu uz nenoteiktu laiku)
  • atalgojumu 1200 EUR – 1400 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī atkarībā no kvalifikācijas un iepriekšējās darba pieredzes
  • darbu klātienē uzņēmuma birojā, daļēji attālinātā darba iespēju izvērtējot pēc pārbaudes laika
  • godprātīgi nomaksātus nodokļus un visas sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika
  • sakārtotu, pievilcīgu darba vidi
  • interesantu un atbildīgu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā;
  • ievadapmācības un turpmākās apmācības profesionālai izaugsmei, kā arī vērtīgu darba pieredzi

Darba laiks  Pilna slodze

Darba vieta  Ventspils

Pieteikuma vēstuli un dzīvesgājuma aprakstu (CV) līdz 2024. gada 7. maijam lūdzam sūtīt elektroniski ar norādi AMATA VAKANCEI “Grāmatvedis /-e” uz: [email protected] vai iesniegt personīgi  Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” birojā 2.stāvā Užavas ielā 8, Ventspilī.

Uzziņas pa tālruni 63622336.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam:

  1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
  2. personas datu apstrādes pārzinis ir Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi”, reģ. nr. 41203001885, Užavas iela 8, Ventspils, LV-3601, tālr. 63622336, e-pasta adrese: [email protected].

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture