Glābēji

Pilna laika

Pieteikties līdz 30. aprīlis

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Pašvaldības policija” (reģ.Nr.90000079665) aicina darbā Glābējus uz noteiktu laiku- no 2024. gada 15. maija līdz 2024. gada 15. septembrim (PKK541103).

Prasības kandidātiem:

  • Vismaz 18 gadus vecs;
  • Laba peldētprasme un fiziskā sagatavotība;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Pirmās medicīniskās palīdzības apliecība (vēlama);
  • Augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, disciplinētība, prasme strādāt komandā, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Darbinieka pienākumi:

  • Veikt preventīvos pasākumus pludmalē;
  • Piedalīties glābšanas darbos;
  • Sniegt personām pirmo medicīnisko palīdzību;
  • Uzturēt glābšanas inventāru darba kārtībā.

Piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu Ventspils pilsētas pludmalē;
  • Summētu darba laika uzskaiti;
  • Stundas tarifa likme 5.6554 EUR

Iesniedzamie dokumenti:

  • dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV)

Pieteikumu, var iesūtīt uz e-pastu:  [email protected] vai Ventspils Pašvaldības policija, Andreja iela 3, Ventspils, LV-3601 ar norādi “Vakancei- Glābējs” līdz 2024.gada 30.aprīlim.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu rakstiski vai telefoniski un uzaicināsim uz darba interviju, ar katru kandidātu vienojoties par konkrēto datumu un laiku.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture